Na stupíncích vítězů: TOP Chorvatské destinace, kde si dovolenou opravdu užijete

Padla vaše letošní volba na dovolenou v Chorvatsku? Koupili jste zájezd s předstihem nebo čekáte na last minute nabídky? Ať tak, či onak, vaše volba byla správná! Chorvatsko je totiž místem okouzlující krásy, kterou jezdí obdivovat turisté z celého světa. Dali jsme hlavy dohromady a vybrali pro vás TOP 4 chorvatské destinace pro rodiny s dětmi, zamilované páry, ale i seniory, preferující dovolenou v klidu a pohodě.

Makarská pro teenagery a milovníky nočního života

Nemůžeme začít jinak než okouzlující Makarskou. Tahle kráska Střední Dalmácie potěší všechny milovníky bujarých oslav a nočních party. Najdete zde nespočet barů a taveren s dobrým pivem, vyhlášeným chorvatským vínem, ale i koktejly. Vydejte se také na známou jeskynní diskotéku a užívejte si nikdy nekončící zábavu, která je pro Makarskou typická.

Podgora pro rodiny s dětmi

Hledáte-li dlouhé oblázkové pláže, tyrkysově zbarvené moře a hotely se službami na vysoké úrovni, pak se pro vás pravděpodobně stane absolutním vítězem malebná Podgora. Odpočiňte si na malebných plážích s velmi pozvolným vstupem do vody, které potěší zejména rodiny s dětmi nebo osoby s problémy pohybového aparátu a večer si dopřejte zaslouženou odměnu v podobě vynikajících chorvatských specialit a lahodného vína.

Brela pro seniory a milovníky klidu

Maličkaté letovisko Brela je oblíbenou dovolenkovou destinací tuzemských i zahraničních celebrit a milovníků klidné dovolené. Na obří hotelové komplexy zde nenarazíte. To samé platí také pro hlučné bary a diskotéky. Na druhou stranu se zde můžete kochat přenádhernou faunou a florou a všudypřítomným klidem.

Rovinj pro zamilované dobrodruhy

Divoký a nespoutaný – takový he Rovinj. Chorvatsko díky němu poznáte ze zcela jiné perspektivy. Na upravené písečné pláže zde nečekejte. Tady vás překvapí surová krása a divokost tohoto jedinečného místa. Ideální dovolená pro mladé páry a milovníky nespoutaného dobrodružství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>