Teambuilding Brno: Zažijte svoji firemní akci v zábavním centru

Víte, že jedním z oblíbených firemních benefitů jsou teambuildingové akce? Utužování kolektivu v netradičním prostředí má své výhody. O tom personalisté vědí své. Pro zaměstnance teambuilding  znamená vystoupení z každodenního stereotypu, povzbuzení a naučení se nových dovedností. Proto je klíčové vybrat pro stmelování kolektivu to správné místo. Jaké jsou možnosti teambuildingu v Brně?

V každém z nás je kus malého dítěte, které si rádo hraje, poznává a objevuje. Protože svět je fascinující, jen ho tak stačí vidět. Doba, kdy se firemní akce, školení nebo večírky nesly v upjatém duchu, je dávno pryč. Rodinné podniky i nadnárodní korporace opouštějí škrobené kongresové sály a pro své teambuildingové akce vybírají prostředí, ve kterém se lidé uvolní. Jedno takové je i v jihomoravské metropoli. Zábavní park BRuNO je plný atrakcí, které byly stvořené primárně pro děti, ale zažít legraci na nich mohou i vysoce postavení manažeři. Spojení vzdělávání s herními aktivitami je dnes totiž trendem v teambuildingu.

Přitažlivost brněnského zábavního centra BRuNO zvyšují unikátní atrakce, které nemají v České republice obdoby. Ať už je to Brunův, Opičí nebo Pavoučí komín, které jsou vzájemně propojené tunely a chodbami, nebo třípatrová prostorová síť či čtrnáctipatrový labyrint. Oblíbené jsou plovoucí lodičky, autodrom nebo skluzavky a tobogány či jedinečná devadesátimetrová síť podzemních chodeb. Dominantou je také panoramatická vyhlídka se skleněnou podlahou ve výšce 22 metrů.

Teambuilding v Brně, který má výsledky

Co je smyslem teambuildingu? Je to především zlepšení společenských vztahů a odhalení případných problémů v týmu. Teambuilding vede k ukotvení role v týmu a má posílit společný tah na branku. Dnes jsou vyhledávané především originální animační programy, které kombinují moderní školící prostor a intenzivní až adrenalinové zážitky a také gastronomii, protože po výkonu se každý rád osvěží chutným jídlem a nápojem.

Zábavní park BRuNO proto otevřel své brány také firemním akcím, které připravuje na míru. Uspořádat teambuilding v Brně tak nikdy nebylo snazší. HR manažeři, kteří mají firemní akce zpravidla na starost, tak mohou vybírat hned z několika možností, které lze mezi sebou i volně kombinovat a upravit je přesně pro potřeby pracovního kolektivu.

  • Noční centrum. Děti už ze zábavního parku odešly. Pod rouškou tmy a světla centrum znovu ožívá. Tentokrát jsou atrakce určené dospělým. Takový je exkluzivní večerní pronájem herního centra.
  • Family Day. Potřebujete uspořádat rodinný den pro zaměstnance s dětmi? Potom je tento program stvořený pro vás. Zábavný program a soutěže s animátory ocení děti i vaši zaměstnanci.
  • BRuNO Challenge. Pokud hledáte pro své zaměstnance výzvy a chcete je v rámci teambuildingu zapojit do zábavných her a atrakcí, je tento program určený právě pro vás. Vybrat si můžete dopolední nebo večerní program, který lze uzpůsobit vašim potřebám.

K teambuildingovým akcím patří vedle zábavy také dobré jídlo a pití, proto lze ke každému balíčku objednat i catering na přání. Součástí zábavního centra BRuNO je i restaurace a brasserie, které zajistí kompletní občerstvení.

Firemní akce a vánoční večírky

Vedle teambuildingu patří k oblíbeným firemním akcím i různé výroční oslavy nebo vánoční večírky. Přemýšlíte, že je pojmete netradičně? Zábava v herním parku plném atrakcí může být jednou z možností. Současně si v zábavním centru BRuNO family park můžete pronajmout i celou restauraci s kapacitou 90 míst, ve které vám zkušený kuchařský tým připraví vybrané lahůdky pro váš firemní večírek.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>