Ubytování v Praze pouze 7 minut od Václavského náměstí

Hledáte levné ubytování pro školy v Praze? AKÁT pension a hostel vám nabízí širokou nabídku ubytování s možností využití nekuřáckého salonku restaurace pro setkání celé skupiny. Ve 32 pokojích je možné ubytovat více než 100 osob. V případě zájmu lze přiobjednat polopenzi, která zahrnuje oběd a večeři o dvou chodech (předkrm, hlavní jídlo, nápoj). AKÁT penzion vám zajistí také parkovací stání pro autobusy (je však nutné nahlásit tento požadavek s předstihem min. 1 týden). Jedná se tedy o ideální ubytování pro skupiny v Praze.

Vyberte si typ ubytování vhodný právě pro vás

Můžete si vybrat z pokojů v penzionu, apartmánu či hostelu. Penzion vám nabízí pokoje hotelového typu, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením. Ubytování v apartmánu je komfortnější zejména pro ty, kteří vyhledávají větší prostor a hlavně vlastní kuchyni. Hostel je vhodný zejména pro početnější skupiny. Nabízí vám kapacitu až 28 osob v 5 pokojích. Koupelna a kuchyňský kout se zde nacházejí na patře. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní TV a je zde dostupná síť wifi.

Umístění v blízkosti centra Prahy

Zastávka metra je od penzionu umístěna pouhých 50 m, stejně daleko to máte i na tramvaj či metro na zastávku „Smíchovské nádraží“. Za méně než deset minut se můžete dostat do historického centra Prahy a navštívit zde klenoty hlavního města České republiky. V okolí najdete taktéž řadu barů a restaurací, nákupní centrum Nový Smíchov nebo Pivovar Staropramen.

Hledáte nejen pěkné ubytování, ale také milý a ochotný personál?

Zamluvte si ubytování v AKÁT penzionu a hostelu a nebudete litovat. Obsluha pracuje na profesionální úrovni. A jestliže máte nějaké zvláštní přání, nebojte se o něj požádat. Pro skupiny je možné zařídit v případě odjezdu mimo check-in nebo check-out bezplatnou úschovu zavazadel. Obsluha vám taktéž ráda poradí jak se dopravit kamkoliv po Praze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>