Jak vybrat správný hotel: Kromě polohy se zajímejte i o nabídku služeb

Čeká vás služební cesta v Praze? V takovém případě se zřejmě nevyhnete ani výběru ubytování. Nabídka hotelů a penzionů je v hlavním městě bohatší než kdekoliv v republice. To je samozřejmě výhoda, zároveň je ale náročnější vybrat ze všech míst to, kde se budete cítit skutečně dobře a kde za přenocování zaplatíte přiměřenou cenu.

Jak tedy vybírat?

V první řadě je samozřejmě důležitá poloha hotelu. Každodenní dojíždění na opačný konec Prahy by pro vás bylo drahé a časově náročné. Pokud budete pracovat na Letné, v Karlíně, v Holešovicích nebo v centru Prahy, tak můžete vyzkoušet například Hotel Belvedere.

Ten je situován nedaleko Strossmayerova náměstí a najdete jej ve stylové funkcionalistické budově z počátku 20. století. Do centra Prahy odtud za nejvýše půl hodiny pohodlně dojdete, kromě toho se hotel nachází nedaleko metra a zastávky několika tramvajových linek.

TIP: Ubytování na zámku

Odpočinek na pokoji i v masážním salonu

V tomto hotelu budete mít klid a po odpracovaném dni si tu zajisté odpočinete. Kromě moderně zařízeného pokoje, kde si lze krátit čas sledováním televize či bezplatným brouzdáním na internetu, můžete relaxovat i v hotelové restauraci. Servírují se zde japonské speciality, takže si je nenechte ujít.

Pokud jste unavení, například po celodenním sezení u počítače, tak si můžete přímo v hotelu zajít do hotelového salonu Baan na thajskou masáž. Službu můžete využít kdykoliv přes den během dvanáctihodinové provozní doby. Vyzkoušet můžete olejovou nebo například bylinkovou masáž celého těla.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>