Nestihli jste dovolenou v létě? Vydejte se za exotikou v zimě!

Patříte k těm, kteří v létě nestihli pořádnou dovolenou? Nesmutněte a vydejte se za exotikou v zimě! Nabídek je totiž opravdu mnoho. Co třeba Vánoce na pláži? A nelákají vás netradiční oslovy příchodu nového roku? Pojďme se podívat, kam všude můžete v zimě vyrazit!

Mauricius

Mauricius je oblíbený nejenom v létě, ale i v zimě. Není se čemu divit, tento nádherný ostrov vás okouzlí dokonalými plážemi s bílým pískem, palmovými háji a krásnými horami. To vše za přítomnosti slunečného počasí s příjemnými teplotami. Těšit se můžete na spoustu zábavy, relaxace i vodní sporty. Počítejte ovšem s tím, že za tuhle exotiku si trošku připlatíte.

mauritius-242532_640

Zanzibar

Pokud chcete exotiku se vším všudy, vyzkoušejte Zanzibar s jedinečnou okolní přírodou i lidmi. Na své si zde přijdou milovníci památek, dobré kuchyně i odpočinku. Jak to? Nachází se zde mnoho pamětihodností z koloniálního období, kuchyně je svěží a plná zajímavých ingrediencí a pláže? O těch se snad ani není třeba zmiňovat.

Spojené arabské emiráty

Luxus za přívětivou cenu můžete zažít ve Spojených arabských emirátech. Ve first minute nabídkách lze zakoupit zájezdy za opravdu přívětivé ceny! Těšit se pak můžete na umělé ostrovy nebo sjezdovky v nákupních centrech a další technické zázraky. To ale není vše. Luxusní hotely, nádherné pláže, turistické atrakce. Arabské emiráty vás stoprocentně oslní, to vám garantujeme.

dubai-1514540_640

Thajsko

Poslední možnou destinací, kterou si dnes představíme, je Thajsko. Není však poslední možnou volbou k exotické dovolené! Čím své návštěvníky může okouzlit? Určitě starými a nádhernými buddhistickými chrámy. Bodem číslo dvě jsou nádherné pláže či krásné skalní útvary. A je to mnohem více. Jedna návštěva vám stačit asi nebude.

Možností, kam se letos v zimě vydat je opravdu mnoho, tak neváhejte! Vyražte za exotikou v zimě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>