Užijte si krásné Velikonoce v lázních!

O čem jsou pro vás Velikonoce? Měly by být zejména o čase stráveném s rodinou a o odpočinku. Přesně tohle si dopřejete, když se vydáte na nějaký velikonoční pobyt. Co byste řekli pobytu v lázních? Nikde jinde vám lepší odpočinek pro tělo i duši nenabídnou.

Můžete se vydat vyloženě do lázní, nebo si vyhlídnout wellness velikonoční pobyt v lázních v některém z hotelů ve vašem okolí. Obě varianty stojí za to.

Na Velikonoce do lázní

Lázeňský pobyt není nikdy špatný nápad. Co byste řekli na Mariánské Lázně? Nabídka zdejších lázeňských domů je opravdu široká, vybere si každý nehledě na věk. Například Hotel Maxim*** nabízí pobyt FIT PROAKTIV se zdravou stravou a lázeňskými procedurami. I tělo vysoce aktivního jedince si zasluhuje relax.

Zajímavě zní i akční wellness pobyt na 2 noci v Hotelu Slunný dvůr, který spadá pod lázně Jeseník. Užijete si tříchodovou večeři, bufetovou snídani, bazén s whirlpoolem, finskou saunu, parafínový zábal, můžete si půjčit hole na nordic walking. Mnoho českých lázní je situovaných v překrásné přírodě, Jeseníky jsou toho zrovna perfektním důkazem.

Vyberte si svůj wellness pobyt

Lázeňský pobyt se vám moc nepozdává? Do lázní nejezdí pouze lidé, kteří mají nějaké zdravotní potíže. Nutit vás ale nebudeme. Stejně tak si totiž můžete vybrat velikonoční pobyt v lázních v některém z wellness hotelů.

  • Wellness hotel Synot ve Starém Městě vám umožní utéct před koledníky na Moravu. Dopřejete si Whirlpool, saunu, hotelový bazén.
  • Velikonoční balíček má připravený i OREA Resort Devět Skal Vysočina ve Sněžném. Tahle nabídka je skvělá pro rodiny s dětmi, protože v hotelu je přítomný animační tým s programem pro děti. Nadchne vás i příroda Žďárských vrchů, která je jako dělaná pro příjemnou velikonoční procházku.

Kompletní nabídku velikonočních pobytů najdete na webu Spa.cz. Nabízí jak lázně, tak wellness hotely.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>