Podzimní rodinná dovolená? Vyrazte do Chorvatska

Rádi byste ještě letos stihli dovolenou u moře? Nevíte, kam vyrazit, abyste si užili příjemného sluníčka, čistého moře a klidu? Dopřejte si podzimní dovolenou v Chorvatsku, která vám nabízí dostatek slunce, skvělé jídlo i možnosti zajímavých výletů.

Autem

Dovolená v Chorvatsku pro celé rodiny je ideální především proto, že se na ni můžete vydat autem. Do automobilu naskládáte všechny potřebné věci pro děti, hračky, oblečení atd. a můžete vyrazit. Nemusíte platit vysoké ceny za letenky a mnoho zavazadel. Cestu autem navíc můžete podle svého časově korigovat a vyrazit do Chorvatska můžete takřka kdykoliv, jelikož nejste vázáni leteckým či autobusovým spojem.

Apartmány

Velkou výhodou Chorvatska pro rodinné dovolené je především to, že nabízí ubytování v apartmánech, které je nejen nadmíru výhodné, ale také velmi příjemné. Naleznete zde veškeré vybavení, které potřebujete, dostatek prostoru a navíc se jedná o cenově nejvýhodnější ubytování. Platíte totiž jednotnou cenu za celý apartmán. Kdybyste rozpočítali cenu ubytování pro jednotlivé osoby, byli byste více než překvapení, jak levné toto ubytování je. Apartmány chorvatsko jsou pro vás skvělou volbou.

Skvělé jídlo

V Chorvatsku si však užijete nejen krásné přírody, pláží a čistého moře, ale také skvělého jídla. Pobyt u moře je celkově ozdravným pro náš organismus a dopřát bychom mu měli také dávku ryb a plodů moře, které v našich končinách běžně nekonzumujeme. Ochutnejte také domácí pálenky a skvělá chorvatská vína.

Ostrovy

Přemýšlíte-li o dovolené v naprostém klidu, zvažte pobyt na chorvatských ostrovech, kde najdete panensky krásnou přírodu a jen minimum turistů, po sezóně již takřka žádné. Právě zde si užijete zaslouženého klidu a relaxace. Chorvatsko ostrovy vás jednoduše překvapí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>