Chorvatsko = jistota spokojenosti

Chorvatsko je oblíbeným cílem turistů snad odjakživa. Ideální klimatické podmínky, možnosti potápění a přátelské prostředí jsou typickými přívlastky této sluncem zalité země. Za místní měnu si můžete koupit jeden z mnoha suvenýrů, výbornou zeleninu a ovoce od stánkařů podél cest, nebo natankovat nádrž a vydat se na cestu do některého z chorvatských národních parků.

Last minute aneb dovolená dostupná každému

Lidé se většinou vydávají do Splitu, Zadaru a ostatních částí Dalmácie. Istrie, Omiš nebo Cres patří k neméně navštěvovaným oblastem. Krásné moře a rozlehlé pláže však zdobí i méně zmiňované oblasti, do nichž se můžete podívat za výhodné ceny prostřednictvím last minute nabídek. Chorvatsko je ideální lokalitou pro dovolenou s dětmi a stejně tak i s partou přátel. Země je cílem mnoha jedinců trpících astmatem či kožními problémy, které se jim zde daří zdárně léčit.

Ubytování dle vašich představ

Velkým lákadlem však není jen Jadranské moře a místní atmosféra, ale také ubytování v Chorvatsku. Zvláště mladší generace často přespávají ve zdejších kempech, ostatní využívají nabídky prakticky vybavených apartmánů s různou kapacitou lůžek a komfortním vybavením. Na internetu můžete shlédnout nejen hodnocení jednotlivých ubytovacích jednotek, ale získáte zde přímé kontakty na jejich majitele, kteří vám sdělí aktuální informace týkající se cen, možnosti polopenze, parkování v dosahu apartmánu a zodpoví případné další dotazy.

Zabalte si plavky i pohorky

Možná vás to překvapí, ale ani turistika v Chorvatsku není ojedinělou záležitostí. Najdete zde řadu pěších stezek. Hora Medvedica, pohoří Biokovo či trasa vedoucí skrze pohoří Čičarija určitě stojí za vidění. Méně zdatní turisté mohou navštívit krásné hlavní město Záhřeb. V Chorvatsku se zkrátka nebudete nudit! Pokud stále listujete katalogy cestovních kanceláří a snažíte se vybrat kvalitní, bezpečnou a finančně dostupnou dovolenou, věřte léty ověřenému Chorvatsku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>