Hledáte soukromý ostrov? Přinášíme ty nejkrásnější!

Trávit dovolenou mezi spoustou turistů není moc to pravé ořechové. Nemůžete se na pláži moc pohnout, ráno rychle utíkáte zabrat ta nejlepší místa na lehátcích, posloucháte děti a další rodiny, které po sobě pokřikují, hledají krémy na opalování, vytahují řízky a podobně. Není tohle nic pro vás? Chcete klid, pohodu a relaxovat? Ideálně bez spousty lidí? Vyzkoušejte jeden ze soukromých ostrovů!

Nezapomenutelná dovolená

Vyjedete-li si na soukromý ostrov tak se připravte na nezapomenutelnou dovolenou. Nikde žádné fronty, spousta hladových turistů, hlučících dětí. Užijete si kýženého odpočinku, klid, načerpáte energii a dosyta si užijete moře, které nebude okupovat spousta plavců. Co víc si přát? Stačí vám sbalit si kufry, nezapomenout na plavky, sluneční brýle, krémy na opalování a můžete směle vyrazit.

Když se řekne soukromý ostrov, každý si pod tím představí něco jiného. Samozřejmě můžete získat spoustu nadstandardních služeb, které si zamilujete. Pokud pojedete na podobnou dovolenou určitě chcete jet na ten nejkrásnější soukromý ostrov. Jaký to je? Přinášíme vám ty nejhezčí!

Sainte Anne – Seychely

Máte rádi romantiku? Rádi se potápíte? Nebo jedete na dovolenou, kde si chcete maximálně odpočinout, relaxovat a užít si sladké nicnedělání? Pak je právě Sainte Anne tou pravou destinací. Jeden z resortů je rozdělen do několika desítek vil, které mají své vlastní bazény. Z toho přímo číší romantika! Všude je úchvatná příroda a národní mořský park.

Tetiaroa – Francouzská Polynésie

Jako jediná zde měla přístup královská rodina. Tento ostrov od roku 1966 vlastnil také herec Marlon Brando, který zde vybudoval hotelový resort, který je vysoce luxusní a zároveň šetrný k přírodě okolo. Vysokou míru soukromí zajistí také přístup na ostrov. Dostanete se na něj je helikoptérou nebo malým letadlem.

Naka Yai – Thajsko

Chcete mít naprostý klid? Pak zavítejte na dovolenou zde! Jde o malý ostrov s ještě menší vesničkou. Proměnil se ve skvělý resort, který uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Využít můžete lekce thajského boxu nebo ranní jógu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>