Levné ubytování Kvilda: Apartmány pro rodinnou dovolenou v srdci Šumavy

Hledáte místo, kam byste během letošního léta vyrazili na rodinnou dovolenou? Pokud vás už neláká zahraničí a chcete si raději užít pár dnů volna v Čechách, máme pro vás zajímavý tip na ubytování na Šumavě.

Kvilda je perfektním místem nejen pro zimní, ale i pro letní dovolenou

Obec Kvilda je vám jistě známá. Aby také ne, vždyť jde o jedno z nejoblíbenějších turistických středisek na Šumavě. Většina lidí sem míří hlavně v zimní sezoně. V blízkosti Kvildy se totiž nachází známý ski areál Zadov, přímo v obci je pak menší sjezdovka pro nenáročné lyžaře. Šumavské lesy pak nabízejí desítky kilometrů běžeckých tras.

Na výběr máte z několika prostorných apartmánů

Kvildu a její okolí však stojí za to navštívit i během léta. Tamní Ubytování Kvilda nabízí moderně zařízené apartmány pro rodiny s dětmi, které jsou k pronájmu po celý rok. Jde o kvalitní ubytovací prostory. Každý apartmán seskládá ze 2 – 3 pokojů, takže sem bez problémů můžete přijet v početnější výpravě.

Z Kvildy můžete dělat výlety po celé Šumavě

Kvilda a vůbec celá Šumava je i v létě velkým lákadlem. Lyže pouze nahradíte za kola a můžete se vydat na dlouhé projížďky. Z Kvildy se během chvilky dostanete třeba k Pramenu Vltavy či do Boubínského pralesa. I obyčejné procházky po Šumavských pláních a lesích jsou skvělou příležitostí, jak si odpočinout a zapomenout na pár dní na každodenní shon a stres. Jde o ideální místo pro letní dovolenou.

recenze na ubytování na Kvildě poznáte, že jde nejen o velmi pěkně zařízené apartmány, ale i cenově dostupné. Dovolená vás rozhodně finančně nezruinuje. Levnější ubytování na Šumavě jen těžko najdete, navíc v takovéto kvalitě.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte web infokvilda.cz. Na něm najdete i patřičné kontakty, kde se můžete informovat o tom, jak to vypadá s volnými místy pro letošní sezonu. O ubytování v apartmánech na Kvildě je poměrně velký zájem, proto doporučujeme neváhat a zajistit si pronájem s dostatečným předstihem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>