Zimní dovolená v Beskydech? Nebudete litovat!

Vybíráte si svou zimní dovolenou? Dovolte, aby vám asistoval server Penzion.cz, který vám v řádu vteřin po zadání vámi požadovaných preferencí nabídne penziony horské i lázeňské. Penziony pro lyžaře, cyklisty, rodiny i lázeňské domy. Ve všech oblíbených českých, moravských a vybraných slovenských lokalitách!

Jde jen o to ujasnit si, kam vlastně chcete jet a co tam budete dělat. Řekněme, že byste svou zimní dovolenou rádi strávili v Beskydech, což rozhodně doporučujeme. Pak postačí zhruba v půlce hlavní stránky serveru Penzion.cz odkliknout záložku Beskydy, popřípadě zadat do svého vyhledávače pojem penziony v Beskydech. Nabídne se vám řada ubytobvacích zařízení v Luhačovicích, Rožnově pod Radhoštěm a Valašském Meziřičí. Jaký zvolíte, je jen na vás.

Vyrazte do Rožnova pod Radhoštěm

10 penzionů a hotelů najdete pod pod odkazem penzion Rožnov pod Radhoštěm. Ubytování rodinného typu například poskytují Apartmány Hážovský dvůr nacházející se zhruba dva kilometry od centra Rožnova. Přímo v krásné beskydské přírodě je usazený čtyřhvězdičkový hotel Horal. Pokud byste si při své zimní dovolené rádi dopřáli i nějakou tu wellness proceduru, doporučujeme hotel Relax.

Dáváte přednost lázním? 

Nabízejí se vám proslulé Luhačovice. Přehled všech penzionů v tomto lázeňském městě najdete pod odkazem penziony Luhačovice. V nabídce jsou spolu s penziony také apartmány, vily, hotely i lázeňské domy. Tříhvězdičkové i čtyřhvězdičkové. Nedaleko lázeňské kolonády leží kouzelný penzion Sonáta. Vlastním fitness a wellness centrem je vybavený penzion Anebel. Skvělým hodnocením uživatelů se zase může pochlubit penzion Slavia.

Nuda v Beskydech rozhodně nehrozí

Zapuďte ale myšlenku, že celou dovolenou strávíte v hotelu. Například v Rožnově pod Radhoštěm můžete navštívit Valašské muzeum v přírodě, Ledovou galerii, Jurkovičovu rozhlednu, Zábavní park Gibon, nebo se můžete vydat na exkurzi výroby svíček Unipar. Vyšplhat se můžete na vrch Javorník, lanovkou dojet na Pustevny. A v blízkém okolí se samozřejmě budete moci oddávat zimním sportům. Dobře si zalyžujete ve skiareálu Búřov, Soláň, Sachovka, Machůzky, Razula, Kohútka v Novém Hrozenkově či Bumbálka. Doporučit lze i skiareály Bílá a Palkovice. Nudit se v Beskydech zkrátka rozhodně nebudete!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>