Jarní dovolená v Thajsku? Proč ne!

Jestliže máte rádi změnu ve svém životě a bráníte se nudě, co kdybyste místo tradiční zimní dovolené na horách strávili jarní prázdniny vašich dětí v exotickém Thajsku? Tato asijská země nabízí celoročně vysoké teploty, takže zatímco v Evropě byste v zimních kombinézách sjížděli sjezdovky, v Thajsku můžete v pohodě využít tepla ke koupání v moři. A vitamínu D není nikdy dostatek, tak proč si ho nedopřát právě pobytem v přímořské oblasti.

V Thajsku vám bude teplo i v zimě

Když u nás panuje „paní Zima“ se svými plískanicemi, tak v Thajsku na vás čeká počasí, které láká nejen k vodě, ale také k návštěvě tamních pamětihodností. Thajské chrámy jsou vyhlášené a nejeden zahraniční turista, který je navštívil, se o nich okouzleně vyjadřuje.

V Thajsku v únoru příliš neprší a teplé oblečení využijete jen při poklesu nočních teplot na nějakých 10 stupňů Celsia. Po celý den si jinak vystačíte s pohodlným oděvem, určeným pro teplé dny, které sbalíte pohodlně do batohu. Kromě toho však nezapomeňte také sjednat pojištění na cesty do zahraničí, které vás bude chránit při návštěvě této atraktivní tropické země během celé cesty. Zvláště důležité je to v případě, když se hodláte věnovat i adrenalinovým sportům typu hloubkové potápění a podobně.

Cestovní pojištění

Budete-li se chtít na své dovolené u moře věnovat windsurfingu, sjednejte si výhodné pojištění u ERGO pojišťovny. Windsurfing je totiž u pojišťovny zahrnut v rámci základního pojištění, nemusíte si tedy na něj sjednávat připojištění. Je to velká výhoda, když víte, že ušetříte. Pojištění do zahraničí online si sjednáte v klidu a pohodlí domova bez zbytečného stresu. Stačí, abyste usedli ke svému notebooku, vzali do rukou tablet nebo chytrý telefon a za pár minut můžete mít pojištění sjednané.

Odkdy je cestovní pojištění platné

Abyste měli z cestovního pojištění užitek, musíte ho uzavřít včas. A nejen uzavřít, ale hlavně za něho zaplatit. Platnost cestovního pojištění je vždy závislá na okamžiku zaplacení pojistného, z čehož logicky vyplývá, že je výhodnější platit online platební kartou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>