Cestování – kam se vyplatí jet před sezónou?

Milujete cestování a vždy po nějaké dovolené přemýšlíte, kam se vydat příště? Vadí vám zima, sníh a celkově špatné počasí? Pak se v myšlenkách rádi touláte po cestovatelských vzpomínkách. Plánujete pomalu, kam se vydáte na svou další cestu? Nemáte rádi davy turistů? Cestujte mimo sezónu!

Kam cestovat?

Ono je jednoduché říct, cestujte mimo sezónu, ale kam jet? Určitě chcete někam za teplem, ze zimy se alespoň na chvíli někam ohřát a zahřát. Chtělo by to okoupat se v moři, popřípadě si užít dosyta sluníčko. Jenže ne všechny destinace toto nabízejí. Kam tedy za sluníčkem a teplem mimo sezónu? Do jedné z těchto destinací!

Peru

Zavítejte do Jižní Ameriky! Peru je nádherná a dechberoucí země, kde je v červnu velmi hezky. Říká se, že v tomto měsící je zde vůbec nejkrásnější světlo, navíc to je období sucha, nehrozí déšť, čímž vám nic nebrání v cestování po zemi.

Mykonos

Ostrov v řeckém souostroví Kykland, jde o jeden z nejpopulárnějších ostrovů, který toho nabízí spoustu k vidění a to dokonce i mimo sezónu. V červnu zde nasajete velmi příjemné počasí, uvidíte nádherné západy slunce. Vše si užijete a bez turistického shonu.

Orientální Maroko

Už od května má moře v Maroku příjemnou teplotu, ale celé Maroko toho nabízí spoustu k vidění. Navštívit můžete například Agadir nebo také další destinace. Chystáte-li se na cestu červnu, získáte k tomu i velmi příjemné teploty. Maroko bude určitě to pravé!

Madeira

Po celý rok je zde velmi příjemné jaro, teploty se vyšplhají na maximálních 25 stupňů. Stálou teplotou zde lidé jezdí po celý rok, nejvíc samozřejmě v období léta, kdy je sezóna. Pokud si však můžete vzít volno kdykoliv během roku, Madeira se vám vyplatí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>