Luxusní hotel Ostrava vás nezklame! Naopak mile překvapí!

Přemýšlíte nad náplní prodlouženého víkendu? Vyrazte do Ostravy! Tato živá metropole nabízí víc, než si možná myslíte. A už dávno není špinavá, jak se svého času tradovalo. Dnešní Ostrava se pěkně zelená.

Pokud do Googlu zadáte pojem Ostrava, vyskočí vám neuvěřitelných 75 milionů odkazů! A v nich samozřejmě najdete naprosto všechno. Historii města, tipy na výlety, dočtete se o šachtách, Ostravské univerzitě, Slezskoostravském hradu, Ostravském hornickém muzeu, Ostravském majálesu, slavném festivalu Colours of Ostrava i o neméně slavných běžeckých závodech, které si oblíbil James Bolt.

Kde se ubytovat?

Najdete tam tipy na výlety i na to, kde se najíst a ubytovat. Postačí, když svůj požadavek specifikujete pojmy restaurace Ostrava či hotel Ostrava. V tomto případě vám Google nabídne slušných dvacet milionů odkazů. Máte sílu se jimi procházet? Ani o tom neuvažujte a vsaďte na jistotu. Tou bezesporu je kouzelný hotel nacházející se v objektu bývalé šachty (vždyť jsme v Ostravě), Jan Maria.

Ideální poloha

Pro takový prodloužený víkend v Ostravě, který z vlastní zkušenosti doporučujeme, si snad ani nemůžete zvolit lepší místo. Hotel se totiž nachází na velmi strategickém místě. Od samotného centra této živé metropole ho dělí jen pár minut jízdy autem. Svižnou procházkou do centra dorazíte za čtvrthodinku.

Rádi nakupujte?

Pak vězte, že hotel leží i v blízkosti nákupního centra Nová Karolína stejně jako Moravskoslezského hradu, ostravské zoologické zahrady, výstaviště Černá louka i věhlasné Stodolní ulice. V samotném hotelu si navíc skvěle odpočinete – v tamním wellness centru najdete saunu, whirlpool i bowlingovou dráhu – i se dobře najíte. Hotelová luxusní restaurace Ostrava totiž servíruje opravdu poctivou gastronomii – připravovanou výhradně ze zdravých místních surovin!

Luxusní hotel Ostrava, a to se vracíme k titulku tohoto článku, vás zkrátka v mnoha ohledech nezklame.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>