Chce to změnu? Odjeďte na Vánoce do teplých krajin!

Necítíte se dobře, když venku pořád převládá mráz a plískanice? Máte pocit, že vám Vánoce v Česku nemají co nabídnout? A co takhle vycestovat?

Vánoce jsou svátky klidu, míru a pohody, ale takové tvrzení nemusí být vždy stoprocentní. Tlak společnosti často přeměňuje vánoční svátky na stresující záležitost a nevlídné počasí na náladě také nikomu nepřidá. Co takhle vyjít ze zaběhnutých kolejí jen napůl příjemných Vánoc a užít si je úplně jinak, například v teple u moře?

Dnes máme naštěstí spoustu příležitostí a možností, jak vycestovat levně, pohodlně a na libovolnou dobu. Cestovní agentury nabízí spoustu zájezdů. Kam můžete vyrazit?

Egypt

V Egyptě zimu a sníh neznají, teploty zde i v zimních měsících dosahují příjemných dvaceti stupňů. Obecně se doporučuje navštěvovat Egypt mimo letní sezónu, díky menšímu přílivu turistů a nižším teplotám, a kdy jindy využít příležitost, než právě o Vánocích, případně na Silvestra a Nový rok?

Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy znějí skoro jako synonymum pro exotický ráj. Leží v Atlantském oceánu v subtropickém pásmu, a v zimě zde panuje jarní počasí s teplotami, které jen zřídka klesnou pod dvacet stupňů. Na dovolenou v této lokalitě určitě jen tak nezapomenete!

 

Thajsko

Výrazně levnější jsou také letenky do Thajska, rozhodně v porovnání s letní sezónou. Cestovní agentury nabízí také kromě pobytu na pláži spoustu kulturních zážitků, procestování exotické země, jakou pro nás Thajsko dozajista je. Obecně se doporučuje vyrazit na dovolenou do tak vzdálené destinace alespoň na dva týdny, tělo si tak zvykne na časový posun a vy se doopravdy odreagujete.

Klid je přece to, co má symbolizovat Vánoce. Právě u moře ho můžete nalézt. A pokud se tak stane, určitě vyrazíte mimo Evropu v období Vánoc i v dalších letech. Vyzkoušejte to!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>